Де живуть мільйонери в Україні. Інфографіка: Д. Романюк/Comments.ua

Найбільше мільйонерів в Україні проживає в Києві. Про це свідчать дані Державної податкової служби України. Детальніше дізнатися про те, скільки українців задекларували більше мільйона гривень і в яких регіонах живуть українські багатії, можна в інфографіці видання “Коментарі”.

Так, 2500 українців задекларували дохід понад 1 млн грн. З яких десять — жителі Києва, які задекларували доходи на суму понад 100 млн грн.

Тоді як загальний задекларований платниками податків дохід в поданих 172 тис. деклараціях становить 29,2 млрд грн. З них 4,8 млрд грн задекларували 19 осіб.

Найбільше мільйонерів проживає в столиці — 1024 людини, Дніпропетровській області — 196, Харківській області — 182, Київській області — 155.

Відзначимо, що найбільший середньорічний дохід одного платника податків досягає 1 092 тис. грн в Києві, 331 тис. грн — в Київській області, 241 тис. грн — в Дніпропетровській і Львівській областях.

Відомо, що в порівнянні з поданими деклараціями станом на 1 квітня 2021 року з аналогічним періодом минулого року, кількість збільшилася на 12%.

Нагадаємо,середня зарплата в Україні, за даними Держстату, становить менше 13 тис. грн. “Коментарі” дізналися в експертів, наскільки і чому дані офіційної статистики можуть відрізнятися від реальних сум, як в Україні підвищити середню зарплату і наблизитися до рівня європейських.

Як писав портал “Коментарі” раніше, НАБУ повідомляє про затримання двох адвокатів, серед яких рідний брат голови ОАСК Павла Вовка — Юрій Зонтов. Їх викрили “на гарячому” в отриманні хабара в 100 тис. доларів для подальшої передачі суддям ОАСК. Також повідомляється про якесь таємне сховище з мільйонами готівки. Експерти спрогнозували, куди може завести ця ситуація і чи буде продовження.

 

Залишити відповідь