З настанням дощів, туманів та ранньої темноти збільшується вірогідність аварій на дорогах. А значить, ваш автомобіль може постраждати внаслідок ДТП, нехай і невеликої. Більшість водіїв дискомфортно почуваються у пошкодженому автомобілі. Але якщо подряпини та вм’ятини на кузові чи тріщини на бампері псують лише настрій, то, наприклад, тріщини на фарах призводять до їхнього запотівання. А значить, до зменшення видимості на дорозі й, як наслідок, збільшення вірогідності аварійних ситуацій. Тим більш, що до них зараз провокує втома, понижений тонус організму, які характерні для пахмурної, осінньо-зимової пори.

Окрім того, що їзда на несправному автомобілі збільшує ризик ДТП, наражаючи вас та інших людей на небезпеку, зволікання з ремонтом негативно впливає на загальний стан вашого авто. Те, що вчора чи сьогодні можна було зробити швидше та за меншу ціну, завтра може коштувати дорожче. І не лише з причин інфляції та вірогідного подорожчання послуг СТО. Стан пошкодженого кузова, що, як вам здається, не впливає на якість вашого пересування, з кожним днем стає все більш проблематичним для ремонту. Адже процес корозії, ржавіння вашого авто починається з маленької подряпини.

То ж якщо ваш автомобіль потребує допомоги висококваліфікованих майстрів – не зволікайте. Адже в Україні й, особливо, в Києві тепер є достатньо надійних СТО. Перш, аніж почати шукати хорошу авторемонтну майстерню, визначтеся, який вид ремонту вам найбільш необхідний. Зважаючи на стан наших доріг і відсутність культури водіння, рідко хто може похвалитися хорошим кузовом свого авто.

Види ремонту кузова

Майстри хорошого автосервісу відразу визначать, який вид робіт найбільш актуальний для вашого автомобіля. Адже кожний з них включає певний комплекс робіт.

Дрібний ремонт. Він передбачає відновлення якісного покриття кузова вашого автомобіля. Воно буває локальним та комплексним, від чого залежить об’єм, термін та вартість робіт. Дрібні сколи потребують шпаклівки та ґрунтовки покриття. Надійна, сучасна СТО, вдаючись до фарбування автомобіля, визначає найменші напівтони кольору за допомогою комп’ютерних програм.

Середній ремонт. До цього виду ремонту кузова відноситься випрямлення деталей, що зазнали деформації, усунення вм’ятин, відновлення та заміна комплектуючих. Сучасний автосервіс здійснює ремонт вм’ятин без фарбування.

Ремонт автомобільних фар. Серед нагальних робіт, з якими не можна зволікати в Києві – це ремонт фар передніх та задніх. До нього входить, перш за все, усунення запотівання фар, їхня полірування, реставрація та перепаковка фар.

Складний ремонт. Він, зазвичай, стає необхідний після серйозних ДТП, і передбачає ряд непростих технічних робіт. Перш за все, це відновлення геометрії кузова автомобіля.Однак перед початком цієї відповідальної роботи надійна СТО проводить серйозну діагностику. Це потрібно, аби визначити міру відхилень різних показників від норм, зазначених в технічному паспорті на автомобіль. Після того, як кузов розтягнутий на спеціальному стапельному стенді в різні боки згідно з контрольними точками, відбувається фарбування та поліровання автомобіля. До комплексу складних робіт входять рихтування та зварювання.

Кузовний ремонт – шукайте надійну СТО

Пам’ятайте, що тільки надійний автосервіс визначить, які технічні роботи – і як саме – потрібно провести. І після цього здійснить їх якісно, з гарантією. Не намагайтесь зекономити на ремонті. Адже у цьому разі ви не лише заплатите двічі, а й можете наразити свій автомобіль і себе на неприємності. Це особливо стосується складного ремонту кузова. Наприклад, лонжерону, який є основним силовим елементом автомобіля. У випадку, коли він не приведений у відповідність з технічними характеристиками, зазначеними в паспорті, збільшується вірогідність аварії та її складних наслідків.

Це стосується й інших видів робіт, таких як фарбування чи лакування автомобіля. Автосервіс, який давно працює на ринку, здійснює фарбування, полірування кузова автомобіля та інші види подібних робіт у закритих приміщеннях, куди не потрапляють бруд та пилюка.

Наявність комп’ютерної діагностики – ще одна ознака надійної СТО. Усі види робіт вона проводить з урахуванням найдрібніших деталей пошкоджень кузова автомобіля, шукаючи оптимальні рішення для ремонту кузова. Тільки у цьому випадку ви отримаєте своє авто у такому ж вигляді, в якому воно зійшло із виробничого конвеєра.

Залишити відповідь