Майже кожного дня ми зіштовхуємося з різноманітними засобами для догляду за домівкою або іншим приміщенням, в тому рахунку з миючими засобами на своїй кухні або ванній кімнаті. Та навіть не замислюємося про можливі отруйні речовини, які можемо вдихати під час їх використання. Щоб запобігти можливих отруєнь та шкоди для свого організму, варто обирати екологічні миючі засоби, які доступні на сайті за посиланням https://www.galecotrade.com/.

Чому варто відмовитися від хімічних засобів

Завжди користуючись шкідливими хімічними засобами, у кожного може виникнути запитання стосовно того, чому саме вони роблять шкоду людині. Часто ми не маємо часу або бажання розбиратися з тими хімічними елементами, які написані на етикетці миючого засобу. Проте якщо ви поцікавитеся та знайдете там наступні речовини, варто відразу ж відмовитися від нього:

  • Фосфати – є в багатьох засобах не тільки миючих, але можуть зустрітися в милі, гелі для душу тощо. Для покращення здатності розчиняти бруд, фосфати можуть бути додані до пральних порошків. Ці речовини дуже токсичні, викликають водні цвілі та негативно впливають на внутрішні органи людини.
  • Синтетичні ароматизатори. Вони можуть з легкістю викликати алергічні реакції, тому якщо ви схильні до прояву алергії, варто переглянути усі можливі джерела, через які ви можете її отримувати. Деякі з ароматизаторів також здатні випускати летючі органічні сполуки, які впливають на якість повітря в приміщенні.
  • Сурфактанти. Їх ви зустрінете майже в усіх миючих засобах, що націлені до видалення надмірного бруду та жиру. При частому контакті з подібними речовинами у вас може виникнути подразнення шкіри. Воно може проявитися не відразу, проте речовина буде накопичуватися в шкірі та одного разу дасть про себе знати коштом надмірної сухості або алергії.
  • Хлор – дуже токсична речовина. Використовується для дезінфекції поверхонь та їх відбілювання. Вдихання парів хлору небезпечно для людини, як і прямий контакт зі шкірою, очами. Може швидко викликати подразнення дихальних шляхів.
  • Фталати – хімічні сполуки, що можуть міститься в деяких хімічних засобах. Часто зустрічаються в шампунях, гелях для душу, інших миючих засобах. Особливо небезпечні для жінок, адже викликають проблеми з репродуктивним здоров’ям та розвитком.
  • Петрохімікати – шкідливі не тільки для здоров’я, але й для навколишнього середовища. Вони викидають токсичні елементи у повітря, куди гарантовано потрапляють, адже зі змиванням води відходять у світ.

Ті миючі засоби, які збагачені усіма цими шкідливими речовинами – найпопулярніші. Проте це не проблема – ви можете знайти екологічні аналоги у магазині Гал Еко Трейд. Турбуючись про себе, свою шкіру та внутрішні органи, ви також турбуєтеся про навколишнє середовище.

Залишити відповідь