Для пришвидшення запуску аграрного бізнесу та його розширення важливо раціонально використовувати всі ресурси, в тому числі й час на зведення будівель для утримання тварин. Споруди, створені за пришвидшеною технологією, уже активно використовуються аграріями. ШМБ можна побачити на фермах, що спеціалізуються на вирощуванні та розведенні птахів, великої та малої худоби, свиней і т.д. Для зведення не потрібен глибокий фундамент, а будівництво швидкомонтованих будівель займає в середньому пів року, залежно від площі та складності проєкту.

Аби очікування збіглися з дійсністю, необхідно замовляти проєктування та монтаж будівель у надійних компаній, наприклад, за посиланням https://viton.ua/ua. Протягом стислих термінів та за нижчою, ніж у випадку з капітальним будівництвом, вартістю, замовник отримає готові до експлуатації споруди, які відповідають усім нормам.

У чому конструктивні особливості ШМБ для тваринницьких ферм?

Металевий каркас виготовляється із легких, проте міцних та довговічних, конструкцій. Завдяки негорючим матеріалам гарантується пожежна безпечність будівлі. Оформлення швидкомонтованих будівель здійснюється сендвіч панелями. Це практичний оздоблювальний матеріал, який дає змогу забезпечити у приміщеннях оптимальний для утримання тварин мікроклімат протягом усього року. Зовнішній шар покриття стійкий до корозії та стирання, добре витримує впливи опадів, високих та низьких температур, ультрафіолетового випромінювання. Для кріплення елементів використовуються болти та спеціальні інструменти, що дозволяють акуратно і при цьому надійно з’єднувати будматеріали, не пошкоджуючи їх.

Якими перевагами характеризуються швидкомонтовані будівлі для тваринництва?

Таким будівлям притаманно чимало позитивних характеристик:

  1. Міцність та надійність.
  2. Стійкість до зовнішніх впливів.
  3. Швидкий монтаж без потреби у значній кількості спецтехніки та робітників.
  4. Багаторічний термін служби – в середньому близько 30 років.
  5. Висока пожежна безпечність.
  6. Хороша придатність до ремонту – пошкоджені деталі можливо легко замінити чи полагодити.
  7. Економія коштів – зведення каркасних споруд набагато дешевше, ніж капітальне будівництво.
  8. Висока енергоефективність – сендвіч панелі добре зберігають тепло.
  9. Ефективне використання простору – на етапі проєктування продумується найбільш ергономічне планування.
  10. Змога встановити вентиляційну систему, витяжку для комфортних умов утримання тварин.
  11. Гігієнічність – матеріали виготовлення стійкі до грибка та плісняви, не вбирають запахи, в тому числі й випари аміаку та сірководню.

Додатковий плюс – мобільність будівель. При необхідності зміни локації конструкцію можливо розібрати та транспортувати за допомогою вантажної техніки на нове місцеперебування, а потім послідовно зібрати споруду заново. Головне, щоб на місці був уже підготовлений фундамент.

Залишити відповідь