Сергій Іванов звинуватив Facebook-блогера Антона Ходзу в «жлобстві» через рідного брата

Брата підозрюють в корупції під час роботи в Київоблдержадміністрації.

Блогер і телеведучий Сергій Іванов звинуватив блогера-антикорупціонера під псевдонімом «Антон Ходза» в «жлобстві» через дії його рідного брата.

Іванов повідомив, що справжнє ім’я блогера – Антон Максименко, а його рідний брат – Андрій Максименко, раніше працював чиновником в київській облдержадміністрації, відповідаючи за оборонну роботу, взаємодія з правоохоронними органами та протидію корупції. До посту прикріпив відео від 2016 року, де Андрій Максименко, за словами Іванова, розповідає «якнайкраще вкрасти у держави і називає імена інших причетних до злочинів».

«Так, рідний брат Ходзи – казнокрад і корупціонер. І в цьому не було б нічого дивного, якби не один нюанс – мовчання Антона і його друзів. Адже зазвичай він дуже їдко пише про корупціонерів, якщо, звичайно, цей корупціонер не є членом його сім’ї », – написав Сергій Іванов.

Іванов порівняв Ходзу з керівником Офісу президента Андрієм Єрмаком, чий брат був знятий на відео в моменти, коли він нібито пропонував державні посади за гроші.

«У цьому кейсі можна побачити всю глибину жлобства Ходзи. Коли ти, весь такий гострий і принциповий, вчиш інших патріотизму, нетерпимості до корупції і любові до України. Яку твій рідний брат грабує в її важкі часи, коли на фронті сотнями гинуть люди, а сотні тисяч біженців сидять без житла і роботи. А найстрашніше, що ти про це знаєш і мовчиш».

Антон Ходза поки не прокоментував звинувачення Сергія Іванова.

За затриманого НАБУ на хабарі керівника САД Миколаївщини Андрія Максименко, батько – Максименко Володимир Пилипович вніс два мільйони гривень застави

Андрій Максименко, є братом відомого блогера-антикорупціонера Антона Ходзи (Антон Максименко)

“Сценічний образ” Антона Ходзи (Антон Максименко)

Реальний Антон Максименко (Ходза)

Батько братів Максименко який вніс заставу за Андрія Максименко – Максименко Володимир Пилипович – генеральний директор компанії ПРАТ “КІЇВПОЛІГРАФМАШ”

Максименко Володимир Пилипович
Максименко Володимир Пилипович

Ходза “прославився” своєю непримиренною боротьбою з п’ятим президентом Петром Порошенко

Залишити відповідь