Андрій Стріхарській – “слуга народу” виявився фігурантом справи про зґвалтування (документ)

Оральний ґвалтівник став “Слугою народу” — опублікований викривальний документ.

Народний депутат Верховної Ради від Партії “Слуга народу” Андрій Стрихарський неодноразово потрапляв у різні скандали. Наприклад, в серпні 2020 року проти нього було висунуто звинувачення в бійці, яку він спровокував в ресторані, перебуваючи в стані алкогольного і наркотичного сп’яніння. Також Стріхарскій неодноразово потрапляв в корупційні скандали. Останнім скандалом Стріхарского був віджим ДП Київський завод «Імпульс» з метою його забудови. Як відомо після цього працівники завод заявили про безстрокове голодування.

Однак, як виявилося, це ще квіточки. Раніше проти нардепа було порушено кримінальну справу про зґвалтування.

У мережі з’явилася копія витягу з матеріалів кримінальної справи. У фабулі йдеться, що Стрихарський, перебуваючи на своїй яхті, “зайнявся оральним сексом” з невідомою особою. Інцидент стався 13 травня 2016 року. Потерпіла (або потерпілий?) звернулася до правоохоронних органів того ж дня.

Чергова пляма на репутації партії “Слуга народу”. Враховуючи, що репутація політсили і так значно погіршилася, а рейтинги стрімко йдуть вниз, черговий секс-скандал з представником партії “слуг” може стати ще одним фактором, який змусить людей відвернутися від правлячої фракції.

Залишити відповідь