Ще 21 січня 2020 року Господарський суд Києва ухвалив рішення про передачу в руки приватників 12% акцій ПрАТ «Одеська кіностудія». Таким чином, державний пакет акцій в розмірі 50% плюс 1 акція скорочується до 38%, і держава по суті втрачає контроль над підприємством (навіть формальний). Приватникам навіть не треба буде викуповувати державний пакет акцій, його можна буде просто «розмити» шляхом додаткових емісій акцій даного ПрАТ.

Вважається, що за фірмами, які є власниками приватного пакета акцій кіностудії, стоять нардеп від «Слуги народу» Олександр Ткаченко і близький до Володимира Зеленського бізнесмен-забудовник Андрій Вавриш.

Після цього Генеральна прокуратура направила в прокуратури Одеси і Києва матеріали за рішенням Господарського суду Києва, яке може привести до остаточного переходу в приватну власність Одеської кіностудії.

В ході слідства з’ясувалось, що приватизація проведена з суттєвими порушеннями, а саме відсутній документ про загальні збори акціонерів ще державного підприємства «Одеська кіностудія».

Це свідчить про те, що кіностудія перейшла в приватні руки в результаті афери «слуги» Олександра Ткаченка.

Залишити відповідь