Росія стягує військову техніку до Криму. Фото з відкритих джерел

Україні варто готуватися до можливої ескалації військового конфлікту з Російською Федерацією. Про це свідчить активізація військової техніки армії Росії біля українського кордону.

За повідомленням видання “Сегодня”, в російському інформаційному просторі з’явилося відео, на якому танки рухаються до анексованого Криму. У загальній військовій колоні були помічені різні бойові машини, які також можуть бути використані для ескалації конфлікту з Україною.

Такі дії Росії лише підтверджують прогнози головнокомандувача ЗСУ Руслана Хомчака. Раніше він стверджував, що проведення нібито спеціальних навчань російської армії біля кордону з Україною може бути лише прикриттям для чергового посилення позицій бойовиків на Донбасі.

На думку того ж Хомчака, нападу Росії з боку Білорусі українцям не варто очікувати. Такою була його відповідь на запитання журналістів щодо того, чи готова вітчизняна армія до подібних варіантів розвитку подій. Також Руслан Хомчак зауважив, що далеко не всі російські солдати збираються помирати за межами своєї країни, адже багато хто з них також хоче жити.

За словами прессекретаря Путіна Дмитра Пєскова, на сході України знову можуть відновитися активні бойові дії. При цьому представник російського уряду підкреслив, що в такому розвитку подій винна лише Україна. Детальніше про те, як Пєсков обґрунтував свої слова, можна прочитати в нашому матеріалі.

Залишити відповідь