Сайт донор – це спеціальний ресурс, який передає акцептору (приймальній стороні) посилальну масу. На цих сайтах публікуються статті, новини, прес-релізи, інтерв’ю та інші види контенту, в якому зазначаються посилання на конкретні сторінки акцептора. Така взаємодія між донором та акцептором позитивно відбивається на останньому. Чим більше зовнішніх посилань веде до ресурсу, тим краще він сприймається пошуковими системами.

Як правильно працювати з сайтами донорами

Ми зібрали кілька порад, які допоможуть покращити траст сайту за допомогою зовнішніх посилань на донорах:

  1. Використовуйте сайти зі схожою тематикою. Наприклад, ви можете опублікувати статтю на Gosta Media у розділах Новини, Гемблінг, Бізнес, Психологія, Криптовалюта та ін. Це відкриває широкі можливості незалежно від того, в якому напрямку розвивається ваш бізнес. Головне правило – не варто публікувати статті на сайтах донорах, які абсолютно не пов’язані з вашим ресурсом. Яскравий приклад – велика рибодобувна компанія розміщуватиме свої статті на сайті, присвяченому ставкам на спорт. Таку взаємодію точно не оцінять
  2. Дотримуйтесь безперервності. Постійне зовнішнє просування краще спрацює на вас, ніж стрибкоподібне зростання показників.
  3. Перевірте бани у пошукових системах. Ніколи не розміщуйте статті на сайтах донорах, які через ті чи інші причини потрапили під санкції з боку пошукових систем. Для вас це прямий шлях також там опинитися.
  4. Оцініть статистичні характеристики веб-сайту донору. Тут важливою є відвідуваність, а також ІЯС (індекс якості сайту). Обидва показники можна легко перевірити самостійно, використовуючи один із безкоштовних інструментів – SimilarWeb або PR-CY. Цифри видаються зразковими, але їх цілком достатньо для оцінки донора.

Оцінка контенту

Не менш важливий фактор для правильного вибору сайту, щоб опублікувати гест пости – це контент, який розміщується на ресурсі. Радимо перевірити донора за такими критеріями:

  • Унікальність. Незважаючи на те, що навколо цього критерію не вщухають суперечки, сайти з просто скопійованими матеріалами в топ ніколи не виходять. Ви можете легко перевірити статті на унікальність за допомогою безкоштовних сервісів антиплагіату.
  • Регулярні поновлення. Важливо, щоб нові матеріали на сайті з’являлися постійно. Якщо статті публікуються рідко, читачі навряд чи довірятимуть порталу.
  • Структура вмісту. Усі статті мають бути адаптовані саме для людей, а не для пошукових систем. Важливо правильне форматування, розбиття на абзаци, використання ключових слів та ін.

Бажано, щоб сайт мав активну спільноту. Це можуть бути коментарі під постами, групи у соціальних мережах та ін.

Чому Gosta Media підходить якості сайту донора

Один із варіантів сайту донора – це інформаційний портал Gosta Media. Статті публікуються в різних категоріях, тому ви можете використовувати його для нарошування маси посилань незалежно від ніші вашого бізнесу. Серед переваг порталу можна виділити:

  • Сайт орієнтований на українську аудиторію;
  • Статті охоплюють різні теми – від новин України до блокчейну та крипти;
  • Лише унікальний контент, який з’являється на сайті регулярно;
  • Вся інформація, що публікується, перевіряється авторами на авторитетних джерелах.

Чому Gosta Media підходить якості сайту донора

Використання сайту донору – один із важливих етапів у зовнішньому просуванні вашого сайту. Правильне нарощування маси посилань дозволить вивести ваш ресурс у топові позиції пошукової видачі.

Залишити відповідь