Лідер політичної партії “Слуга народу” Дмитро Разумков розповів про плани позбавляти мандата народних депутатів, які не були на 30% засідань Парламенту протягом однієї сесії.

Про це він сказав під час виступу в політичному шоу “Пульс” в ефірі “112 Україна”.

“Наша пропозиція наступне. Якщо народний депутат протягом чергової сесії не був на 30% пленарних засіданнях і на роботі комітетів, то напевно він зайнята людина і нехай йде займатися чимось іншим. Позбавлення мандата, я думаю, буде справедливим. І економія, і всім було б непогано, а іншим не кортіло “, – сказав Разумков.

При цьому він не розповів, яким буде механізм позбавлення мандата нардепів, заявивши, що їх команда представить такий механізм вже під час роботи Парламенту восени.

Також Разумков розповів про майбутні покарання для нардепів, які “кнопкодавціів”.

“З приводу кнопкодавів. Вони повинні бути покарані суворо. Суворим покаранням ми передбачаємо перше — це або високі штрафи. Це від 50 до 80 тис. Гривень. Навіть для наших народних депутатів це вже буде боляче. Другий варіант — це аж до кримінального покарання за такі діяння “, – сказав глава” Слуги народу “.

Він також анонсував введення системи, яка дозволила б зробити неможливим голосування за інших нардепів.

“Це можуть бути відбитки пальців, сенсорна кнопка”, – додав Разумков.

Разумков заявив, що народні депутати, які пройшли до Верховної Ради від їхньої політичної сили, будуть говорити в Парламенті українською мовою.
Партія “Слуга народу” висуватиме кандидатом на пост спікера Верховної Ради України голови партії Дмитра Разумкова.

Залишити відповідь