Діючий народний депутат, а також кандидат в депутати по мажоритарному округу №95, Андрій Немировський, планує провести зустріч з виборцями Петропавлівської Борщагівки, про це він написал на своїй сторінці в Facebook. Також депутат пообіцяв допомогти з будівництвом школи в селі під Києвом.

“Друзі! 13.07 (Субота) на 10:00 прибуду на зустріч в с.Петропавлівська Борщагівка!
Одним із найголовніших тем – будівництво загальної школи. Проблема достатньої кількості навчальних закладів у Києво-Святошинському районі і передмісті столиці вирішується меншими темпами, ніж ростуть темпи будівництво нових ЖК.
Тому готовий усіма можливими ресурсами долучитися до зусиль громади Петропавлівки, щоб знайти ресурси і можливості для якнайшвидшого будівництва школи! #Олена_Горб #Elena_Gorb разом з активною громадою вже дуже багато часу приділяють цьому питанню! І місце знайшли, і чиновників регулярно тримають в тонусі … 
Знаючи запал, активність і гарний інтелектуальний потенціал мешканців с.Петропавлівська Борщагівка впевнений, що можна якісно підійти до державної програми будівництва садочків та шкіл, соціальних закладів за принципом тереторіальної необхідності та спроможності громад ! Щоб програма розрахована була мінімум на 10 років, і кошти зарезервовані Державним бюджетом України не проходили 10 кіл пекла Від Державного фонду рекострукції та розвитку, Обласного, районного і месцевого бюджету, а напряму йшов на будівництво !” 

 

Залишити відповідь