Матрац – це супровідний атрибут будь-якого ліжка. Він був створений людиною насамперед для зручного та комфортного сну. А вже згодом, люди почали виготовляти їх з лікувальними властивостями.

Найактуальнішим, на сьогоднішній день, залишається ортопедичний різновид. Форма і структура модельного ряду дає змогу підтримувати хребет людини під час сну. Особливо корисні такі зразки для тих, у кого є проблеми зі спиною. Є всього два види ортопедичних матраців 160х200 в каталозі https://magdek.com.ua/ua/matrasi/matrasy-160-200: пружинний і безпружинний. Згідно з професійною експертною думкою інтернет-магазину Магдек, обираючи індивідуально відповідний екземпляр, необхідно враховувати кілька рекомендацій. Наприклад, тим людям, хто страждає захворюваннями спини, рекомендується перед покупкою проконсультуватися з лікарем. Буває, що неправильно підібрана перина тільки погіршує стан людини.

Головні властивості

Спочатку такі підстилки були розроблені спеціально для тих, хто страждав захворюваннями хребта. Ортопедичні моделі перин зустрічалися в медичних установах. Але зараз кожен охочий може придбати такий зразок.
Радимо звернути увагу на позитивні якості, якими володіє асортиментний ряд:

  • Наявність анатомічного ефекту забезпечить відсутність вм’ятин і нерівностей, що утворюються за рахунок переваг. Якщо маса тіла подружжя значно відрізняється, необхідно враховувати цей фактор під час купівлі, підбираючи відповідну модельку.
  • Якісні вироби сприяють зниженню безсоння, і загалом покращують якість сновидінь, усувають дискомфорт і занепокоєння.
  • Завдяки правильному положенню хребта, поліпшується кровопостачання, відбувається розслаблення тіла і внутрішніх органів людини.
  • Вважаються екологічно чистими і гіпоалергенними.
  • Має спеціально продумані технічні характеристики, згідно з якими можна зробити індивідуальний вибір. Асортимент включає екземпляри з такими властивостями: пилозахисними, водонепроникними, з додатковою вентиляцією.
  • Під час виготовлення використовуються тільки натуральні наповнювачі.
  • Має лікувально-профілактичний ефект. Добре підтримує опорно-руховий апарат, нормалізує сон. Людина відчуває себе бадьоро і легко.

Щоб зробити правильний вибір і не купити підробку, треба користуватися послугами тільки перевірених компаній. Запитувати сертифікати якості у продавців. Звертати увагу на наявність фірмових етикеток і якість пошиття. Враховувати запах виробу, особливо, якщо тюфяк не вивітрився після закінчення семи днів.

Такі види виробів мають високу цінову категорію, що і є основним його мінусом. Але якщо брати до уваги користь для здоров’я, то економити на цьому не потрібно.

Уже після покупки необхідно дотримуватися деяких правил щодо експлуатації. Два рази на місяць перину слід пропилососити. Деякі моделі необхідно по черзі перевертати, щоб наповнювач усередині не деформувався, або утворив нерівності, вм’ятини. Адже кожен матрац має свій термін реалізації, особливо це стосується ортопедичних. Не рекомендується використовувати його після того, як вийде термін. Дізнатися більше про властивості допоможе індивідуальний перелік технічних характеристики та термін придатності гарантійного талона.

З огляду на на практиці вищевказані нюанси, без особливих зусиль підберете якісний матрац з профілактичними властивостями, який слугуватиме довго.

Залишити відповідь