Технології

Основні складові тонометра: як вірно обрати деталі?

Тонометр – це саме та медтехніка для дому, яка повинна бути у кожного. Адже, якщо людина здорова, то це не гарантує, що в неї ніколи не буде проблем з тиском. Є безліч причин, на фоні яких тиск може бути як низьким, так і високим. Низький тиск – це коли позначки на тонометрі 100/60 мм. рт. ст. й нижче. При таких показниках людина відчуває запаморочення, погіршення зору, може виникнути непритомний стан, втрата свідомості. При високому тиску, коли показники 140/90 мм. рт.ст. і вище, стан людини зовсім інший: сильний головний біль, біль у грудях, кровотеча із носа, пришвидшення серцебиття, дзвін у вухах. Гіпотонія та гіпертонія – це самі ті фізіологічні процеси, за якими важливо спостерігати, і у випадку погіршення стану вжити відповідних заходів. В іншому випадку можуть бути фатальні наслідки.

Для цього потрібно в першу чергу мати в домашній аптечці тонометр. Сучасні апарати дозволяють вимірювати тиск, пульс і об’єктивно слідкувати за станом здоров’я в будь-який час і ситуації. Яке медичне обладнання обрати: механічний чи електронний тонометр, все залежить від особистих побажань. Але варто враховувати той факт, що навіть найдорожчі моделі при інтенсивному використанні можуть зламатися. Якщо так трапилось, то не варто купувати нове обладнання, витрачаючи на це кошти. Найкращий вихід – це придбання відповідних запчастин за посиланням https://medtehnikalife.com.ua/ua/aksessuari_k_tonometram/.

Основні запчастини до тонометра

Найосновніші комплектуючі для даного приладу – це:

  • манжета: ця частина найчастіше зношується і разом з тим вона являється ключовою в даному приладі. Манжета може порватися або тріснути, і таким чином втрачає свою придатність. Проблем із заміною не виникає, оскільки можна купити манжету тонометра любого типу: для автоматичного, напівавтоматичного та механічного приладів;
  • груша: важлива деталь в механічних та напівавтоматичних апаратах. Головна функція – це нагнітання повітря в манжету самого пристрою;
  • мережевий адаптер. Він виконує функцію підключення апарату до електромережі. Як правило іде додатково в стандартній комплектації товару.

Як вірно обрати деталі?

Якщо ви не впевнені в тому, що вам потрібна саме груша для тонометрів, тоді варто звернутися за консультацією спеціаліста. Описавши проблему, спеціаліст допоможе підібрати вірну деталь.

Варто зазначити, що після закінчення гарантійного терміну на товар, купувати запчастини прийдеться самостійно за власні кошти. Якщо несправність виникла упродовж гарантійного терміну, то є шанси замінити деталь безкоштовно.

На питання про те, які тонометри довше працюють, однозначної відповіді немає. Все залежить від інтенсивності користування, а також від правил експлуатації, зберігання. Електричні тонометри являються найбільш зручними у використанні, але не такими довговічними, як механічні. До того ж у механічному приладі кожну деталь можна замінити. В електричному – деякі запчастини не підлягають заміні. В першу чергу це стосується екрана.

При правильному використанні усякий прилад може прослужити в середньому 10 років.

Акценти

Recent Posts

Нотариальный перевод с юридической гарантией качества

Когда возникает необходимость использования украинских документов за границей или подачи иностранных бумаг в государственные органы…

5 днів ago

Сучасні телевізори Samsung 43 дюйма на маркетплейсі АЛЛО

Сучасні телевізори Samsung 43 дюйма на маркетплейсі АЛЛО Телевізори бренду Samsung із діагоналлю 43 дюйми…

6 днів ago

Підліткові велосипеди в асортименті інтернет-магазину «Веломісто»

Попри звичне визначення, поняття «підлітковий велосипед» більше відповідає маркетинговому ярлику, ніж чітко визначеній технічній категорії.…

6 днів ago

КОЛИ КАРТИНИ ВИХОДЯТЬ У СВІТ

Виставковий червень художниці Оксани Юрченко Автор: Ванда Орлова У світі, де новини біжать швидше, ніж…

2 тижні ago

Геннадій Корбан знову обікрав державу на мільйони. Скандал з приватизацією «Дніпроцивільпроекту»

Чергова схема на тлі безкарності Геннадій Корбан, відомий рейдер і майстер тіньових схем, знову виявився…

3 тижні ago

PLA пластик: инновации, которые меняют будущее производства

Производственная революция происходит прямо сейчас, и многие даже не замечают ее масштабов. В тихих лабораториях…

3 тижні ago