Який принцип роботи штучних зубних коронок, та їх різновиди. Кому можна встановити коронки на зуби? Показання до протезування зубів.
Сучасні стоматології в Києві, та всій Україні пропонують своїм паціентам можливість вирішити практично будь-яку проблему, пов’язану з зубами. Навіть якщо сегменти зубного ряду сильно пошкоджуються, на видалення пацієнтів відправляють в останню чергу. Найчастіше вдається зберегти натуральні зуби шляхом проведення процедури дентального протезування. Протези, які мають назву «зубні коронки», можуть продовжувати життя зруйнованих натуральних сегментів зубного ряду кілька десятиліть. Коронка на зуб сідає зверху, виконуючи роль ковпачка. Вона захищає зубні тканини, підтримує форму сегмента і його жувальну активність.
Штучні зубні коронки виготовляють спеціально навчені люди в зуботехнічній лабораторії. До цього процесу підключають високотехнологічне обладнання для того, щоб мінімізувати неточності ортопедичних систем, і зробити протези ідеальними. Установка зубних коронок здійснюються стоматологом-ортопедом. За традицією, до протезування вдаються у випадках відсутності більш ніж половини коронкових тканин зуба. При менших масштабах руйнування застосовуються пломби й вкладки.
До того, як коронка на зуб буде встановлена, цемент готується до протезування. Лікар обточує зубні тканини, щоб форма і розмір одиниці дозволяли зафіксувати протез. В іншому випадку реставрація зубів буде виглядати неприродно великою. Встановити якісні коронки — значить відновити зубний ряд так, щоб реставрації довго служили та виглядали, як натуральні.
Матеріали для виготовлення коронок, які зараз існують в стоматології, досить різноманітні. Якщо раніше всі протези виготовлялися з металу, тепер винайшли естетичні матеріали для дентального протезування і приєднали до виготовлення зубних коронок нові технології. Завдяки цьому протези стали красивими, і довговічними. Соромитися штучних зубів вже не потрібно.
Щодо факторів, які є перешкодами для установки коронки, різні фахівці дотримуються неоднакової думки. Протипоказання до установки коронок, з якими погоджуються всі лікарі, виглядають так:
Коронка на зуб, виконана машиною, а не природою може мати два призначення. Вона або виготовляється, як тимчасове вирішення проблеми, або повинна функціонувати в довгостроковій перспективі. Ці, а також деякі інші моменти обумовлюються матеріалом виготовлення протезів. Коронки з різних матеріалів відрізняється за ціною та експлуатаційними характеристиками. Існують такі типи коронок:
Металлопластмассові коронки протези з пластмаси встановлюються пацієнтові на кілька днів або місяців. Зазвичай тимчасову коронку фіксують на той час, поки не виготовлять постійну, або поки під протезом не приживеться імплантат. Пластмаса дуже крихка для постійного використання і швидко втрачає красу, функціонуючи в ротовій порожнині.
Металокерамічні коронки прекрасно підходять для установки в жувальні відділи щелепи. Якщо протез ставиться в зону посмішки, на яскравому світлі можливо просвічування металу крізь фарфор. Так зуби синіють і втрачають природний вигляд.
Необхідна коронка на зуб в Києві? Тоді Вас чекають в стоматології «Elma». м. Позняки. Навіть якщо Київ не є містом Вашого проживання, приїхати сюди на протезування зубів буде вигідно. Чому? Тому що:
Не ризикуйте Вашим здоров’ям — приходьте в стоматологічну клініку “Elma”.
Стоматология в Киеве elma.net.ua
Як депутат Стріхарський відмиває гроші через "наукову діяльність": схема, викриття, кримінальні статті Народний депутат України…
Компания «Kalenyk & Co» зарекомендовала себя как один из лидеров украинского рынка в сфере производства…
Фіксуючі та обертові ручки відіграють важливу роль у багатьох конструкціях, де необхідно забезпечити зручне регулювання,…
Невидимый узел в финансовой войне После 24 февраля 2022 года глобальная финансовая система оказалась под…
Ринок автострахування в Україні останніми роками активно змінюється. Споживачі все частіше обирають прозорі сервіси, швидке…
З початку повномасштабної війни, коли українське суспільство стало монолітним та єдиним у своєму протистоянні ворогу,…