Татарський казан – це чудове рішення для приготування різноманітних смачних страв. Такий надійний, та досить універсальний і практичний в експлуатації посуд, може виручити, як на домашній плиті, так і на пікніку, створюючи кулінарні шедеври на багатті, далеко від дому. Казан татарський, ціна якого відносно помірна, представлений в широкому асортименті компанією Біол в спеціалізованому магазині МІЙ Посуд, що гарантує високу якість реалізованої продукції і абсолютну відповідність всім необхідним характеристикам.

Купити казан татарський можна з різним об’ємом і конфігурацією з алюмінію або чавуну, перейшовши за прямим посиланням: https://moya-posuda.com.ua/catalog/kazany/

Чим відрізняється татарський казан Біол

    • Більшість користувачів подібного посуду відзначають особливі смакові якості приготованих страв, які через малий вміст жирів набагато корисніші в порівнянні зі стравами, що готуються на звичайній сковорідці (в казані витрачається в 1,5–3 рази менше масла).
    • Їжа в чавунних казанах не пригорає до дна і стінок посуду, оскільки пори матеріалу заповнюються жиром, створюючи захисну плівку.
    • Татарський казан для плову з щільно прилеглою кришкою забезпечує правильну циркуляцію повітря і томління страви, завдяки тривалій підтримці температури, що надає йому виняткові натуральні смакові якості зі збереженням всіх вітамінів і корисних мінералів.

 

  • Казан татарський об’ємно прогріває їжу, що істотно скорочує час приготування.
  • Моделі з антипригарним покриттям стійкі до стирання, це дозволяє використовувати для перемішування їжі металеві столові прилади.
  • Вся продукція компанії Біол екологічно безпечна, функціональна і досить естетична. Татарські казани з алюмінію і чавуну можна використовувати на електричній, газовій і склокерамічній варильній поверхні, а також на багатті, підвісивши або встановивши на триногу.

Як продовжити довговічність казана

Татарський казан з чавуну, на відміну від алюмінієвого виробу, необхідно перед першим використанням прожарювати. Він важчий за вагою, однак, має більш високу теплопровідність, рівномірно розподіляє тепло, довго його зберігає і стійкий до деформації. Казан татарський алюмінієвий швидше нагрівається, але також і швидко остигає, має набагато меншу вагу, тому досить зручний в поході. Незалежно від матеріалу виготовлення будь казан вимагає дотримуватися певних правил догляду, щоб посуд прослужив довше, а приготовані страви не переставали дивувати відмінним смаком.
Прожарювання чавунного казана можна виконати на відкритому багатті, газовій плиті або в духовій шафі. Це допоможе усунути неприємні запахи, і не дозволить їжі пригорати. Після приготування страви, з поверхні казана необхідно відразу видалити залишки їжі, ретельно вимити в теплій воді й залишити на зберігання в сухе місце. Масляний нагар та інші забруднення слід прибирати м’якою губкою, не застосовуючи абразиви, металеві мочалки та хімікати, що погіршують зовнішній вигляд посуду і термін його експлуатації.

Залишити відповідь