З давніх-давен люди зберігали свої речі в шафах або на полицях. Спочатку ці меблі виготовлялися тільки з дерева, потім почали використовувати фанеру, а ще пізніше стали робити з ДСП (деревно-стружкової плити). Варто віддати треба майстрам того часу – шафи їх роботи добре вписувалися в інтер’єр. Але був в них мінус – не зручно було зберігати речі, незручно переміщувати їх усередині.

У наш час виробники меблів та фурнітури стали виробляти зручні та практичні системи зберігання для шаф та вбиралень. А ідеальним матеріалом для таких систем є метал із різними типами покриття – від порошкового фарбування до хрому.

Давайте разом подивимося в чому переваги цього матеріалу.

По-перше, невисока ціна фурнітури та комплектуючих.

По-друге, витримує велике вагове навантаження. Тому деякі люди з великим успіхом використовують її і в коморах і навіть у гаражах.

По-третє, гнучкість і мобільність системи – будь-який елемент згодом можна або забрати, або змінити, або переставити в інше місце.

Четверте, більшість комплектуючих зроблена у вигляді сітки. Тому всі речі постійно провітрюються.

П’яте, метал покритий захистом не піддається корозії і не вимагає догляду.

Тепер розглянемо конструктивні особливості металевих систем зберігання.

Головна особливість – вся конструкція нагадує звичайний конструктор. Він складається із систем кріплення, на які кріпляться основні елементи та спеціальні різні кріпильні деталі. І всі ці комплектуючі монтуються легко і будь-якого інструменту. Кріпляться тільки напрямні до стіни або стіни шафи, а на них вже монтується решта. При тому що напрямні зроблені таким чином, що, наприклад, полицю можна повісити на будь-яку, потрібну вам висоту і в будь-яке місце.

Що входить до основних комплектуючих:

  • Полиці, суцільні та сітчасті
  • Кошики, які можуть бути висувними
  • Полиці для взуття
  • Вішалки для штанів, ременів та краваток.

Завдяки своїй мобільності такий конструктор можна вбудувати в будь-яке приміщення або шафу та підібрати всі частини саме під свої потреби, потреби та розміри.

Металеві системи зберігання настільки виявилися мобільними, захищеними та міцними, що їх стали застосовувати не лише у побуті. Посилені версії зараз використовують повсюдно. З них збирають вітрини в магазинах, їх використовують для зберігання товарів у складських приміщеннях як невеликих компаній так і на великих виробництвах.

Залишити відповідь