Багатьох власників будинків з дерева цікавить, чи вдасться встановити натяжну конструкцію в їх оселі. У кімнатах таких будівель монтаж натяжного потолка цілком можливий, хоча й має свою специфіку. Перше, що потрібно продумати – те, з якого матеріалу буде зроблене майбутнє оздоблення. Плівкові полотна найкраще підійдуть, коли:
Однак необхідно мати на увазі, що плівка не витримує низьких температур – під їх впливом вона деформується та вкривається тріщинами. Тому, якщо у приміщенні відсутній регулярний обігрів взимку та в холодне міжсезоння, доцільно надати перевагу полотнам з текстилю. Такі полотна зберігають цілісність навіть у сильні морози. Хоча вони й не володіють настільки широким дизайнерським потенціалом, як плівка, з ними теж можливо створити цікаве оформлення – нанести фотодрук, поєднати кілька тонів в одній композиції, спроєктувати оригінальну систему підсвічування. За бажанням текстильну стелю можна перефарбовувати у будь-який колір акриловими чи латексними фарбами на водній основі.
Перша особливість, на яку необхідно зважати – «вік» будинку. У нещодавно зведених дерев’яних котеджах проблем з монтажем системи не виникає. А от якщо це дача чи сільський будиночок, збудований багато років тому, слід враховувати стан бруса чи дощок. З огляду на те, що стіни зроблені з деревини, здійснювати буріння не потрібно − каркас в такому разі фіксується шляхом закручування саморізів. Та з часом деревина може не тримати кріпильні елементи. Якщо будинок дуже старий, і дерев’яні стіни не в змозі жорстко утримувати профілі, натяжні стелі у таких приміщеннях монтуються за допомогою кутів, призначених для зміцнення каркаса разом зі стінами.
Перед встановленням треба ретельно підготувати перекриття, зачистивши його та покривши ґрунтівкою. Опале на плівку чи текстиль з внутрішньої сторони сміття може не тільки зіпсувати вигляд стелі, а й пошкодити полотно.
Якщо є сумніви щодо надійності даху, доцільно його попередньо відремонтувати та зробити гідроізоляцію. Попри те, що плівкові покриття здатні утримувати багато води при заливанні зверху, захищаючи інтер’єр кімнати від її проникнення, краще перестрахуватися від таких випадків. Зливання рідини, просушування поверхонь та закріплення полотна (зазвичай вода зливається через один із кутів) потребує виклику майстрів та очікування, поки вони справляться із завданням. Для тканинних покриттів гідроізоляція особливо бажана, оскільки текстильна натяжна конструкція після заливання водою втрачає свою початкову привабливість, а плями з неї вже не вдасться вивести.
SC Formula - сучасна компанія, яка спеціалізується на постачанні автоматичних модульних АЗС, а також здійснює…
Ойбек Батырович Турсунов — фигура, стоящая на пересечении власти, крупного капитала и международных санкций. Как…
Технологічна довершеність у форматі 50 дюймів Телевізори з діагоналлю 50 дюймів стали оптимальним вибором для…
В условиях интенсивного развития городской инфраструктуры и частного строительства все больше внимания уделяется выбору эффективных,…
Правильний вибір приманки часто стає вирішальним фактором у риболовлі. Навіть за сприятливих погодних умов і…
Покупка автомобіля з пробігом завжди пов’язана з питанням довіри. Особливо коли йдеться про преміальний бренд,…