Суспільство

Батареї Rayovac: надійне джерело енергії для слухового апарату

Більше за півстоліття американська компанія виробляє елементи живлення Rayovac у місті Портідж штату Вісконсін. Поважний досвід дозволив створити інноваційне та унікальні батарейки для слухового апарату, які також використовуються для кохлеарних імплантів.

Надійна дистрибуційна мережа, створена для більшості країн світу, допомагає купити батарейки в слуховий апарат у спеціальних центрах слуху, авторизованих сервісах, та замовити в мережі інтернет. За потреби пацієнта лікар або консультант магазину порадить, як підібрати елемент живлення для кожної моделі відповідно.

Факти та переваги

Виробник Рейовак вивчив та передбачив усі можливі потреби та створив ідеальний елемент живлення з наступними особливостями та можливостями:

  • потужність складає 1,45 V і він розряджається не миттєво, а поступово;
  • термін придатності чотири роки;
  • на етапі створення батареї Rayovac успішно пройшли 262 тестування якості;
  • виразно краща частота та якість звуку у порівнянні з лужними батарейками;
  • термін експлуатації напряму залежить від посилення, яке розвиває слуховий апарат;
  • елемент живлення не містить ртуті, тому є екологічно безпечним;
  • новітня технологія Active Core Technology забезпечує найтриваліший термін роботи, найдовший серед повітряно-цинкових елементів всіх відомих виробників.

Окремо варто зауважити, що протягом десятиріч використання жоден слуховий прилад не був пошкодженим елементами живлення виробництва Рейовак.

Термін служби Рейовак

Він має мінімальний розмір (4 мм в діаметрі), що робить цей елемент незамінним для кохлеарних імплантів. Його тривалість роботи, в середньому, складає два тижні за умов щоденного використання протягом 12 годин. Але залежить від низки специфічних умов:

  • туговухість пацієнта (чим гірший слух, тим потужніша корекція, тому прилад споживає більше енергії);
  • вологість повітря (у низький – батарейка може висихати, а у високій – швидко розряджатися);
  • додаткові опції (пониження шумів або блютуз) скорочують термін використання.

Термін служби напряму залежить від типу використання пристрою. Завушні будуть працювати, в середньому, три тижні. Внутрівушні близько двох тижнів. І внутрішньоканальні не більше за тиждень.

Особливості використання

Повітряно-цинкова батарейка починає працювати від моменту зняття захисної плівки. Тому важливо від’єднувати її безпосередньо перед вставленням у прилад, та ні в якому разі не з усіх одночасно у блістері. Плівка служить захистом від потрапляння повітря до елементу, і його функціонування розпочинається від реакції, що розпочинається після потрапляння повітря. Виробник рекомендує встромляти батарейку у прилад через три хвилини після зняття захисту. Якщо реакція розпочалася, роботу повітряно-цинкової батарейки, на відміну від звичайної, вже неможливо зупинити. Але тільки вона забезпечує постійну та стабільну напругу, а також витримує різкі перепади споживання (гучні звуки, що змінюються повною тишею).

Важливе значення має термін придатності, зазначений на кожній упаковці. На нього треба звернути увагу перед придбанням. Якщо завушні або внутрівушні прилади пацієнта використовуються не більше ніж годину на добу, варто зупинити вибір на звичайних лужних батарейках. Але конструкція апарату має допускати ризик самовитікання лужного вмісту з джерела живлення.

Акценти

Recent Posts

Андрій Стріхарський — міжнародний відмивач грошей з депутатським мандатом: як “Слуга народу” відмиває мільйони через фіктивну фірму в Німеччині

Як депутат Стріхарський відмиває гроші через "наукову діяльність": схема, викриття, кримінальні статті Народний депутат України…

4 дні ago

Надежные строительные решения от «Kalenyk & Co»: дорожные плиты и фундаментные блоки ФБС

Компания «Kalenyk & Co» зарекомендовала себя как один из лидеров украинского рынка в сфере производства…

5 днів ago

Фіксуючі та обертові ручки як елементи точного керування та надійної фіксації

Фіксуючі та обертові ручки відіграють важливу роль у багатьох конструкціях, де необхідно забезпечити зручне регулювання,…

5 днів ago

Oktobank: Теневой криптомост Кремля. Как Узбекистан стал хабом для обхода санкций и финансирования войны

Невидимый узел в финансовой войне После 24 февраля 2022 года глобальная финансовая система оказалась под…

5 днів ago

СГ «ТАС»: тіньові схеми та підрив довіри на страховому ринку

Ринок автострахування в Україні останніми роками активно змінюється. Споживачі все частіше обирають прозорі сервіси, швидке…

6 днів ago

Їхніми вустами говорить Кремль: антиукраїнські агенти у медіапросторі

З початку повномасштабної війни, коли українське суспільство стало монолітним та єдиним у своєму протистоянні ворогу,…

6 днів ago