Суспільство

Закордонні туристи відкривають для себе гірськолижні курорти України

Я ніколи не знав, що там можна кататися на лижах: Україна. ПАТРІК ТОРН

Україна, можливо, не відома держава зимових видів спорту, але, мабуть, має бути, адже тут у Карпатах розташовано понад 50 гірськолижних зон. Це ставить його в 20 кращих у світі (з приблизно 80 країн, де є принаймні один підйомник) за кількістю лижних зон. Це був навіть ранній кандидат на проведення зимових Олімпійських ігор 2022 року, перш ніж вийти з процесу торгів. На відміну від цього, SkiResort.info повідомляє, що загальна кількість доглянутих схилів по всій країні становить до 185 км – або менше 120 миль – тому ви можете побачити, що середній розмір цих 50+ гірськолижних центрів невеликий, трохи більше двох. милі пробігу кожен.

Гори України не є найвищими, більшість більших гірськолижних зон розташовано на висоті 500-900 м над рівнем моря, а схили піднімаються на висоту 1300-16 000 м, але зими можуть бути тривалими.

Коли ви подивитеся на список курортів в Україні, ви також побачите, що один гірськолижний курорт домінує так, як ви насправді не бачите в жодній іншій країні. Хоча більшість гірськолижних зон України невеликі, Буковель на заході країни домінує як ніхто інший із 68 км трас (більше третини від загальної кількості в країні). Хоча в більшості українських гірськолижних центрів є кілька простих бугельних підйомників, більшість тут також є швидкими чотирикресельними витягами – їх більше десятка – з шестимісним, доданим у 2020 році. Це один із претендентів на звання « найбільший гірськолижний район у Східній Європі».

Розміри Буковеля особливо вражають, якщо врахувати, що він також є одним з найновіших курортів світу, принаймні з точки зору сучасних розробок, який розвинувся з майже відсутності катання на лижах і кількох тисяч лижників у 2000 році, щоб щорічно кожну зиму відвідувати понад мільйон лижників. зараз. Великі інвестиції в сучасне сніготворення дозволяють йому працювати протягом шести місяців з листопада по травень.

Але українські лижі – це не весь Буковель. Є щонайменше півдюжини невеликих, але не таких маленьких українських гірськолижних зон, які також варто оглянути. Драгобрат є одним з найцікавіших завдяки своїй базовій висоті 1400 м і найвищому підйомнику на висоті 1703 м – обидва найвищі в країні. Він має 13 підйомників, переважно бугельних, але, що цікаво, ще й катання на котячих лижах. Тоді на висоті 552 м, інший український гірськолижний район, Високий Верх, має найбільшу в країні вертикаль з підйомниками.

Акценти

Recent Posts

Сучасні телевізори з діагоналлю 50 дюймів від SmartMag: поєднання інновацій, функціональності та естетики

Технологічна довершеність у форматі 50 дюймів Телевізори з діагоналлю 50 дюймів стали оптимальним вибором для…

2 дні ago

Гранотсев Харьков от компании Мега Буд: универсальный материал для строительных задач

В условиях интенсивного развития городской инфраструктуры и частного строительства все больше внимания уделяется выбору эффективных,…

4 дні ago

Ефективні приманки на рибу для успішного улову

Правильний вибір приманки часто стає вирішальним фактором у риболовлі. Навіть за сприятливих погодних умов і…

4 дні ago

Lexus з пробігом: надійна інвестиція в наш час

Покупка автомобіля з пробігом завжди пов’язана з питанням довіри. Особливо коли йдеться про преміальний бренд,…

5 днів ago

Чем отличается топливный фильтр дизельного авто от бензинового?

Очистка топлива от вредных примесей важна в любом автомобиле. Только принципы ее в дизельном и…

1 тиждень ago

Первый украинский центр информационных услуг для моряков: надежный ориентир в морской документации

Создание Первого украинского центра информационных услуг для моряков https://pershii.com.ua стало значимым этапом в развитии профессионального…

1 тиждень ago