Ховерборди — неймовірно популярні пристрої серед дітей. Згідно зі статистикою, вони входять до п’ятірки найпопулярніших подарунків, що виправдано з огляду на те, як багато цікавих «фішок» для дитини вони пропонують. Однак просто купити перший-ліпший електротранспорт, що попався під руку, не варто. Це загрожує не тільки зіпсованим настроєм, але й створенням травмонебезпечної ситуації під час їзди. Розповідаємо про всі тонкощі вибору гіроборда залежно від віку.

5–8 років

Для дітей цього віку найкращим самобалансувальним самокатом буде модель з меншими колесами, обмеженням швидкості та мінімальним набором функцій. Це дасть змогу дитині безпечно користуватися пристроєм та отримувати від нього максимум задоволення.

Ховерборди для дітей від 5 років розраховані на невелику вагу (зазвичай до 80 кг) і мають максимальну швидкість до 5 км/год, чого достатньо для юного любителя пригод. Діаметр коліс становить 4,5 або 6 дюймів, потужність двигуна — близько 2х150 Вт, на більше орієнтуватися не варто. Для найменших райдерів варто вибирати гіроборд із протиковзними накладками та світлодіодними фарами.

9–12 років

Дітям 9–12 років слід шукати самобалансувальну платформу з великими колесами та вищою швидкістю. Багато моделей для цього вікового діапазону оснащені Bluetooth і вбудованими динаміками, що дає змогу слухати музику під час катання.

Варто звернути увагу на колеса розміром 8 або 10 дюймів, які дадуть змогу кататися не тільки по асфальту, але й по плитці або міському бездоріжжю. Вантажність вибирається залежно від зросту дитини, а оскільки діти іноді можуть бути більшими за свій вік, краще залишити деякий запас. Як правило, достатньо маси 100 кг. Вам все ще варто приділити увагу накладкам, що забезпечують хороше зчеплення підошви з платформою.

13 років і старше

Старшим підліткам можна брати гіроборди для дорослих. Такі моделі, як правило, потужніші, з високою швидкістю і кращою прохідністю на різних покриттях. Дитина в цьому віці легко впорається з керуванням пневматичними колесами діаметром вище 10 дюймів, а також приводом 2х350 Вт.

Перевірте максимально допустиму вагу райдера — що вона більше, то надійніше має бути конструкція і міцніше рама. Приділіть увагу місткості акумулятора. Залежно від сценаріїв їзди, можливо, знадобиться максимальне значення.

Ховерборд, навіть дитячий, — механічний транспортний засіб і джерело підвищеної небезпеки. Не існує найкращого чи найбезпечнішого самозбалансованого скутера, незалежно від віку. Тому дотримуйтеся правил їзди:

  • не катайтеся на несправному ховерборді;
  • у дитини має бути відповідне захисне екіпірування;
  • дорога з активним рухом — це не найкраще місце для їзди.

Обов’язково поясніть, що переходити вулицю потрібно тільки на ногах — так само, як і на велосипеді.

Залишити відповідь