Суспільство

Виробник штучних ялинок “Наша ялинка”

Маленька або до стелі, прикрашена одноколірними дрібничками або згинаючись під різнокольоровими прикрасами, з ланцюжком або без нього — існує незліченна кількість версій, які може прийняти ялинка, але незмінно одне — щоб прикраси виглядали красиво на ньому ялинка повинна бути щільною і пропорційною.

Компанія “Наша ялинка” https://nashayalunka.com  є виробником таких штучних ялинок. Щоб вони служили клієнтам довгі роки, компанія використовує у їх виробництві міцні матеріали, такі як ПВХ-фольга та ПЕ-пластик. В асортименті  інтернет-магазину ви можете знайти альпійські сосни, сибірські ялиці, канадські ялини та інші штучні ялинки шести розмірів. Крім них ми також продаємо гірлянди та віночки з хвої.

Способи виготовлення штучних ялинок

Українці все частіше вирішують придбати штучну ялинку замість живої. Не дивно: штучна ялинка не втрачає голок і не потребує щоденного прибирання навколо себе. Воно служить власникам багато років, і тим, хто близький до екології, не доведеться рубати дерево, яке менше ніж через місяць перебування вдома потрапляє в смітник. Купуючи штучну ялинку, ми також знаємо, як ялинка буде виглядати. Вибір натурального дерева на вуличному кіоску – це завжди купівля прославленої свині в мішку. Штучні дерева мають багато інших переваг. Багатьох цікавить, як вони виробляються. Давайте перевіримо це!

Крок за кроком

Новорічні ялинки виготовлені з високоякісної фольги, привезеної з Таїланду в п’ятдесятикілограмових рулонах. Процес виробництва починається з розрізання великого рулону на менші, а потім обрізання менших рулонів на тонкі голки. Відрізану фольгу потім намотують на дріт – так утворюються окремі гілочки. Поодинокі гілочки за допомогою спеціальної машини скручують у більші гілки, а ті — у т.зв. крони, або «поверхи» ялинки.

Ялинка для всіх

Люди, у яких штучні ялинки асоціюються з не надто вишуканими виробами десятирічної давнини, приємно дивуються, коли починають переглядати сучасні пропозиції виробників. Дерева оманливо схожі на справжні, а останнім трендом є ялинки «на стовбурі», до яких покупцям варто доторкнутися, щоб повірити, що це справа рук людини, а не матінки-природи.. Новорічні ялинки виготовляються в різних кольорах і формах гілок і хвої, тому вони ідеально імітують популярні польські породи дерев: сосну, ялину чи ялицю. На гілках може з’явитися «іній» і навіть шишки. Виробники пропонують свої ялинки в декількох варіантах висоти, щоб і власник величезного будинку, і орендар невеликої студії могли знайти щось для себе. У нашій компанії дуже популярний хіт останніх років – настінні ялинки . Вони ідеально підходять для прийомів, офісів, а також приватних будинків.

Акценти

Recent Posts

Андрій Стріхарський — міжнародний відмивач грошей з депутатським мандатом: як “Слуга народу” відмиває мільйони через фіктивну фірму в Німеччині

Як депутат Стріхарський відмиває гроші через "наукову діяльність": схема, викриття, кримінальні статті Народний депутат України…

4 дні ago

Надежные строительные решения от «Kalenyk & Co»: дорожные плиты и фундаментные блоки ФБС

Компания «Kalenyk & Co» зарекомендовала себя как один из лидеров украинского рынка в сфере производства…

5 днів ago

Фіксуючі та обертові ручки як елементи точного керування та надійної фіксації

Фіксуючі та обертові ручки відіграють важливу роль у багатьох конструкціях, де необхідно забезпечити зручне регулювання,…

5 днів ago

Oktobank: Теневой криптомост Кремля. Как Узбекистан стал хабом для обхода санкций и финансирования войны

Невидимый узел в финансовой войне После 24 февраля 2022 года глобальная финансовая система оказалась под…

5 днів ago

СГ «ТАС»: тіньові схеми та підрив довіри на страховому ринку

Ринок автострахування в Україні останніми роками активно змінюється. Споживачі все частіше обирають прозорі сервіси, швидке…

6 днів ago

Їхніми вустами говорить Кремль: антиукраїнські агенти у медіапросторі

З початку повномасштабної війни, коли українське суспільство стало монолітним та єдиним у своєму протистоянні ворогу,…

6 днів ago