Кримінал

Команда Вілкула по рейдерству “Дніпромлину” вирішила пограбувати “Аграрний фонд України”

 

 

Команда Вілкула по рейдерству “Дніпромлину” вирішила пограбувати “Аграрний фонд України”

 

У кінці 2020-ого року була зупинена робота “Дніпромлину”.

Пройшло більше місяця, але колишній лідер південного сходу України так і не почав випускати продукцію. Причина – відсутність зерна для виробництва борошна. Проте, це лише наслідки, а справжня причина полягає в тому, що рейдери, які захопили підприємства, нашвидкоруч витратили запаси сировини залишені власником. Організувати закупівлю сировини і підтримувати процес роботи підприємства вони виявилися не змогли.

Угруповання рейдерів Олександра Вілкула на чолі з Максимом Романенком зараз намагаються знайти зерно для “Дніпромлину”, але запущена ними ж процедура банкрутства, незаконне переоформлення майна на третіх осіб, і судові позови зводять всі старання нанівець.

Через дії рейдерів колишні постачальники зерна просто не хочуть співпрацювати з ними. Дійсно, як їм довіряти, коли все майно “Дніпромлину” рейдери переписали на сторожа Романенка на прізвище Борман.У Вілкула та Максима Романенка залишається виключно один вихід – вкрасти зерно “Аграрного фонду”, яке зберігається на складах підприємства, і сподіватися на те, що потім недостачу вдасться якось приховати або списати на банкрутство підприємства і безконтрольність через нових підставних власників.

Цікава також позиція чиновників “Аграрного фонду” в справі Максима Романенка. Відразу ж після рейдерського захоплення, було опубліковане публічне звернення власника підприємства до “Аграрного фонду” з попередженням, що гарантій збереження зерна більше немає, а подальша співпраця з рейдерами – це недалекоглядна і безвідповідальна позиція. Сьогоднішня ситуація показує що висловлені побоювання проігнорували, якщо не брати до уваги ймовірність корисливих інтересів і певних домовленостей між рейдерами і менеджерами держпідприємства. Прикладів, як направо і наліво розкрадають зерновий фонд держави в останні роки багато. І ймовірно, що “Дніпромлин” поповнить цей чорний список.

Автор: Павло Ярмоленко

 

 

Акценти

Recent Posts

Андрій Стріхарський — міжнародний відмивач грошей з депутатським мандатом: як “Слуга народу” відмиває мільйони через фіктивну фірму в Німеччині

Як депутат Стріхарський відмиває гроші через "наукову діяльність": схема, викриття, кримінальні статті Народний депутат України…

3 дні ago

Надежные строительные решения от «Kalenyk & Co»: дорожные плиты и фундаментные блоки ФБС

Компания «Kalenyk & Co» зарекомендовала себя как один из лидеров украинского рынка в сфере производства…

4 дні ago

Фіксуючі та обертові ручки як елементи точного керування та надійної фіксації

Фіксуючі та обертові ручки відіграють важливу роль у багатьох конструкціях, де необхідно забезпечити зручне регулювання,…

4 дні ago

Oktobank: Теневой криптомост Кремля. Как Узбекистан стал хабом для обхода санкций и финансирования войны

Невидимый узел в финансовой войне После 24 февраля 2022 года глобальная финансовая система оказалась под…

4 дні ago

СГ «ТАС»: тіньові схеми та підрив довіри на страховому ринку

Ринок автострахування в Україні останніми роками активно змінюється. Споживачі все частіше обирають прозорі сервіси, швидке…

5 днів ago

Їхніми вустами говорить Кремль: антиукраїнські агенти у медіапросторі

З початку повномасштабної війни, коли українське суспільство стало монолітним та єдиним у своєму протистоянні ворогу,…

5 днів ago